O nás

Klára Veselá

Jsem maminka dvou malých jogínků, manželka, kamarádka, prostě taková ta obyčejná žena, co miluje čokoládu a dobrou kávu.
Jak dlouho je jóga v mém životě, to ani nedokážou říci. Dostala se ke mě, asi jako k většině z nás, skrze cvičení. Postupem času jsem začala odkrývat všechna zákoutí a krásu jógového životního stylu.
A to je jeden z důvodu, proč jógu tak miluji, pro její rozmanitost. Jako se my s věkem měníme a prodáváme, tak právě jóga nám dokáže v každé této etapě našeho života nainstalovat zrovna to, co potřebujeme. A v tom pro mě tkví její krása.

Lekce: Ranní jóga, Jóga pro seniory, Kancelářská jóga, ONKO jóga, Jóga pro děti, Jóga pro pevný střed těla, Jóga pro VŠECHNY

Martina Klausová

Jsem koučka zdravého životního stylu, která se zamilovala do poselství dlouhověkosti, jenž jde ruku v ruce s naší vitalitou.
Mám ráda svou rodinu, přátele, ale také čas pro sebe. Ráda si něco přečtu, vytvořím, zajdu do přírody. Čas trávený na paddleboardu je pro mne balzám na duši. Další mou součástí je párová akrobacie a neodmyslitelně je jí i orientální tanec.
Orientálnímu tanci jsem věrná přes 17 let a nyní se o jeho blahodárné účinky podělím i s Vámi ve spojení se zdravým životním stylem.

Minikurz a kurz: Tancem k vitalitě

Pavlína Kardová

Lekce: Kundaliny jóga, Jóga pro zdravá záda

Míša lefík

Lekce: POWER jóga, Ashtanga vinyasa jóga

Děkujeme za vaši přízeň!

tým Santosha