O nás

Klára Veselá

Jsem maminka dvou malých jogínků, manželka, kamarádka, prostě taková ta obyčejná žena, co miluje čokoládu a dobrou kávu.
Jak dlouho je jóga v mém životě, to ani nedokážou říci. Dostala se ke mě, asi jako k většině z nás, skrze cvičení. Postupem času jsem začala odkrývat všechna zákoutí a krásu jógového životního stylu.
A to je jeden z důvodu, proč jógu tak miluji, pro její rozmanitost. Jako se my s věkem měníme a prodáváme, tak právě jóga nám dokáže v každé této etapě našeho života nainstalovat zrovna to, co potřebujeme. A v tom pro mě tkví její krása.

Lekce: Ranní jóga, Jóga pro seniory, Kancelářská jóga, ONKO jóga, Jóga pro děti, Jóga pro pevný střed těla, Jóga pro VŠECHNY

Míša Pomajslová

K józe, meditaci a tanci mě přivedla má intuice, zejména pak život v USA a Kanadě. Hektický život, který dnes většina z nás žije, nám často ubírá na zdraví a radosti ze života. Díky pravidelné jógové praxi ale můžeme žít život s nadhledem a jasným záměrem, za což jsem velice vděčná.

Jsem šťastnou maminkou dvou dcer a ženou úžasného muže, díky kterému můžu svou lásku k józe, meditaci a tanci sdílet dál.

Kromě jógy také věnuji svůj čas projektu Vědomé porody, které mají záměr šířit informace o porodu jako zcela přirozeném a bezpečném procesu.

Lekce: Jóga pro RADOST

Pavlína Kardová

Lekce: Kundaliny jóga, Jóga pro zdravá záda

Míša lefík

Lekce: POWER jóga, Ashtanga vinyasa jóga

Děkujeme za vaši přízeň!

tým Santosha